airbrush a polep

 

O NAŠÍ PRÁCI     

   Nejširší motorkářské veřejnosti si dovolujeme nabídnout komplexní služby v oblasti realizace změny vzhledu motocyklů. Této činnosti se věnujeme již řadu roků, od služeb klasického písmomalířství (vztaženého na oblast motocyklů), provozovaného od poloviny osmdesátých let (jistěže minulého století), přes kvalitativní změnu v podobě polepů samolepicími fóliemi (1992), až po přkročení k nabídce služeb stříkání technikou airbrush (1994).

   Nabízíme Vám tedy služby v oblasti aplikace technologie airbrush na nádrže, blatníky, rámy, ale i přílby, případně jiné, libovolné součásti Vašich strojů. K této činnosti používáme materiály léty prověřené kvality, počínaje tmely a plniči, přes barvy (v libovolných odstínech a variacích, dle Vašich požadavků), až po profesionální vypalované laky.

   Nedílnou součástí naší nabídky jsou však i polepy motocyklů. Nabízíme Vám polepy jak podle vlastních představ nebo podle našeho návrhu (nebudete-li mít vlastní vizi), tak repliky vzhledu motocyklů nejrůznějších šampionátů (MotoGP, GP2, Superbike nebo např. Rallye Paříž-Dakar, ovšem i jiné náměty, jako např. ze světa MS vozů Formule 1, WRC apod.). Nabízíme i polepy různých, menších i větších, částí motocyklů v poslední době velmi módní imitací karbonu. K popsaným činnostem užíváme špičkových materiálů od renomovaných výrobců, jako např. 3M, Orafol, Avery, MacTac aj.

   V případě zájmu však pro nás není problém aplikovat na Váš motocykl i jeho originální finiš dle katalogu výrobce a to počínaje přípravnými lakýrnickými pracemi, přes maskování grafiky a nápisů samolepicími fóliemi, následným stříkáním vymaskovaných ploch technikou airbrush, až po konečný vrchní krycí lak. Jsme taktéž schopni pro Vás zrealizovat lakování motoveteránů, samozřejmě včetně nejrůznějších proužků, linek, ozdobných grafických prvků, log a nápisů. V případě nemožnosti zainteresování moderních technologií v této fázi nezřídka přikračujeme k jemné, ryze ruční práci.

   Ničeho se nebojíme a jsme maximálně flexibilní. Preferujeme aktivní a lidský přístup k řešení Vašich požadavků. Naší prioritou je vstřícnost a slušnost. Neváhejte proto a zkontaktujte nás. Na shledanou!